KRJ Koulukilpailut 01.01-05.01.2015

- järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
- pvm/vip 02.01.2015 / 31.12.2014
- tulokset arvotaan M Layouts -arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla

- yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
- yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
- yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Osallistumisohjeet

sähköpostiin [email protected] otsikolla k001-k005

Luokka nro(rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero
(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Osallistujatilanne päivitetty viimeksi 04.01.2015 kello 13:35.

Osallistujat/Tulokset

Luokka 1 - helppo B

1. Zack (VRL-01221) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
2. Meela (VRL-01717) - Rio VH14-093-0041
3. Cynoria (VRL-11723) - Ulfred VH14-053-0220
4. meea (VRL-09844) - Ríoghán VH11-046-0097
5. Zack (VRL-01221) - Dessa Sheriella VH13-021-0446
6. Mila (VRL-11936) - Ulapan Virvaliekki VH14-018-1800
7. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
8. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Amalya
9. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
10. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu
11. Meela (VRL-01717) - Merlin 2782 VH13-093-0016
12. Anniina N. (VRL-09182) - Tuonenvaaksa VH14-018-1854
13. Tea (VRL-12751) - Shane Breezer
14. suba (VRL-12468) - Vaapukan Saana VH14-017-0299
15. Milja (VRL-00692) - Cory VH14-035-0237
16. Noreen (VRL-05766) - Dying Comet LAC VH13-035-0155
17. Zack (VRL-01221) - Awerinaz Vertlat VH14-100-0021
18. Tea (VRL-12751) - Takamaiden Terroristi
19. lottis (VRL-13831) – Päivärinteen Rudolf
20. Cynoria (VRL-11723) - Gilda av Kleppur VH14-053-0159
21. Meela (VRL-01717) - Venka VH13-093-0035
22. lottis (VRL-13831) – Ashford Merrietta
23. Zack (VRL-01221) - Cinnidy Yemn VH13-148-0009
24. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
25. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Pihlaja VH14-018-1877
26. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
27. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160
28. Tea (VRL-12751) - Herra Harlekiini
29. Milja (VRL-00692) - Mäkisuon Kirma VH14-018-1233
30. lottis (VRL-13831) – Vaapukan Armada
31. Noreen (VRL-05766) - Fifth Bloody Oath VH14-029-0019
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava
33. meea (VRL-09844) - Dyantha's London VH12-046-0019
34. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
36. meea (VRL-09844) - Gilroy's Blake VH11-046-0116
37. yaren (VRL-04468) – Maanan Valotaika VH14-018-1931
38. Meela (VRL-01717) - Artemis VH14-093-0036
39. Milja (VRL-00692) - Seljasaaren Jilla VH14-018-1148
40. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155

Luokka 2 - helppo A

1. Zack (VRL-01221) - Nivaldi Yemn VH14-034-0093
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Verniikka VH14-018-1231
3. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
4. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
5. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava
7. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta VH14-053-0029
8. Noreen (VRL-05766) - Derian Adalbjorg VH14-053-0233
9. Mila (VRL-11936) - A.I. Aikamiina VH14-018-1333
10. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Archie
11. Cynoria (VRL-11723) - Gaute NOR VH14-053-0217
12. Mila (VRL-11936) - Kieroilija VH14-018-1331
13. lottis (VRL-13831) – Blendivold Harley
14. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838
15. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
16. Zack (VRL-01221) - Reev Mjwan ox VH13-003-0345
17. Axel (VRL-13550) - Vähän Vajaa VH14-018-1887
18. Milja (VRL-00692) - Aavan Veera
19. lottis (VRL-13831) – Hurmoksen Hekuma
20. lottis (VRL-13831) – Fame’s Huntley
21. Meela (VRL-01717) - Olivia VH13-093-0002
22. Tea (VRL-12751) - Maanan Iloliekki
23. Meela (VRL-01717) - Kasimir VH13-093-0026
24. Meela (VRL-01717) - Krimhilde VH13-093-0028
25. Zack (VRL-01221) - Wenee Yemn VH14-222-0001
26. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
27. Noreen (VRL-05766) - Suvisointu VH14-018-0871
28. Mila (VRL-11936) - Petäjän Piiloleikki VH14-018-1950
29. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Pihlaja VH14-018-1877
30. meea (VRL-09844) - Wea Tabitha VH11-029-0161
31. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu
32. Tea (VRL-12751) - Taikapoika
33. Zack (VRL-01221) - Ain't Gonna Tell VH14-023-0124
34. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somana VH14-018-1232
36. Axel (VRL-13550) - Tämä Tyttö Tanssii VH14-018-1738
37. Meela (VRL-01717) - Astrella VH13-093-0027
38. Mila (VRL-11936) - Ruhtinaan Ajaton VH14-018-1484
39. Anniina N. (VRL-09182) - Tuonenvaaksa VH14-018-1854
40. Noreen (VRL-05766) - Mörkövaaran Lemmetär VH14-018-1899

Luokka 3 - vaativa B

1. Tea (VRL-12751) - Nallekarhu
2. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
3. Meela (VRL-01717) - Cruella VH14-093-0050
4. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Herttakuningatar VH14-018-1865
5. Meela (VRL-01717) - Lubna VH14-093-0046
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unihiekka VH14-018-1864
7. meea (VRL-09844) - Mulberry Colby VH13-029-0401
8. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913
9. Melina (VRL-11408) - Runon Joikaaja
10. Zack (VRL-01221) - Hystina Yemn VH14-266-0003
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilperi VH14-018-0238
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
13. Zack (VRL-01221) - Tunica Yemn VH14-090-0006
14. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan VH14-001-0020
15. Zack (VRL-01221) - PP's Bahnra VH13-006-0237
16. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
17. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802
18. lottis (VRL-13831) – Northcrest Olympia
19. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601
20. Zack (VRL-01221) - Pasza x VH14-034-0095
21. meea (VRL-09844) - Silverlode Valencia VH13-031-0601
22. lottis (VRL-13831) – Downy Final
23. meea (VRL-09844) - Hudson Blackjack VH13-027-0230
24. Meela (VRL-01717) - Loretta VH13-093-0053
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
26. Tea (VRL-12751) - Jedisoturi
27. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rosette VH14-018-1849
28. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH-14-018-1811
29. Tea (VRL-12751) - Halinalle
30. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483
31. Axel (VRL-13550) - Hittibiisi VH13-018-0172
32. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Uppotukki
33. Dimma (VRL-08204) - Rosalie LM VH14-031-0494
34. Melina (VRL-11408) - Runon Routaporsas VH14-018-1937
35. Noreen (VRL-05766) - Hillamäen Northern Lights VH14-029-0555
36. Liitu (VRL-13812) - Vida Times VH14-024-0247
37. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265
38. Meela (VRL-01717) - Norbert VH13-093-0036
39. Noreen (VRL-05766) - Pikku-Ukkonen VH14-018-1740
40. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823

Luokka 4 - vaativa B

1. lottis (VRL-13831) – Northcrest Olympia
2. Zack (VRL-01221) - Bozena Ion VH14-100-0004
3. Liitu (VRL-13812) - Vida Times VH14-024-0247
4. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601
5. Zack (VRL-01221) - Morceus Yemn VH13-120-0010
6. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483
7. Tea (VRL-12751) - Jedisoturi
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
9. suba (VRL-12468) - Fiktion Kimara VH14-018-0848
10. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802
11. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
12. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rosette VH14-018-1849
13. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
14. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH-14-018-1811
15. meea (VRL-09844) - Silverlode Valencia VH13-031-0601
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilperi VH14-018-0238
17. Tea (VRL-12751) - Nallekarhu
18. Tea (VRL-12751) - Halinalle
19. meea (VRL-09844) - Hudson Blackjack VH13-027-0230
20. Melina (VRL-11408) - Runon Routaporsas VH14-018-1937
21. Zack (VRL-01221) - Dobraya Feya VH13-039-0058
22. Dimma (VRL-08204) - Claridge Gentleman's Power VH13-022-0071
23. Meela (VRL-01717) - Lubna VH14-093-0046
24. Zack (VRL-01221) - Afanasiy VH14-020-0045
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unihiekka VH14-018-1864
26. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Herttakuningatar VH14-018-1865
27. Melina (VRL-11408) - Runon Joikaaja
28. Noreen (VRL-05766) - Pikku-Ukkonen VH14-018-1740
29. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Uppotukki
30. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan VH14-001-0020
31. Dimma (VRL-08204) - Claridge One Man Team VH14-027-0216
32. meea (VRL-09844) - Mulberry Colby VH13-029-0401
33. Meela (VRL-01717) - Loretta VH13-093-0053
34. Dimma (VRL-08204) - Aelwen Alawel VH11-022-0106
35. Meela (VRL-01717) - Norbert VH13-093-0036
36. Axel (VRL-13550) - Hittibiisi VH13-018-0172
37. lottis (VRL-13831) – Downy Final
38. Meela (VRL-01717) - Cruella VH14-093-0050
39. Dimma (VRL-08204) - Aelwen Silvertine VH11-022-0111
40. Noreen (VRL-05766) - Hillamäen Northern Lights VH14-029-0555

Luokka 5 - vaativa A

1. Reprobate (VRL-01333) - Reckless Getaway VH12-044-0142
2. Zack (VRL-01221) - Tbalucé Yemn VH13-148-0006
3. Dimma (VRL-08204) - Beyond Time VH14-044-0382
4. Noreen (VRL-05766) - Koivupihan Rääpäle VH13-018-0227
5. Reprobate (VRL-01333) - VikiViki PUH VH06-018-8680
6. mori-mori (VRL-11325) - Dragonfly Whisper
7. flandur (VRL-09235) - Action Absurd HA VH14-011-0594
8. suba (VRL-12468) - Shangri La RCS VH11-021-0551
9. mori-mori (VRL-11325) - Against Temptation
10. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
11. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577
12. Reprobate (VRL-01333) - Silverbrand Limone VH12-044-0136
13. Dimma (VRL-08204) - CLAr Infamous VH14-176-0001
14. Julle (VRL-12892) - January VH13-021-0273
15. yaren (VRL-04468) - RWR Nile Trinity ox VH12-003-0731
16. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589
17. Bertta (VRL-13679) - Jokikylän Musti
18. Zack (VRL-01221) - Alegre's Randy VH13-013-0090
19. Dimma (VRL-08204) - Claridge Power Nap VH14-022-0028
20. Mila (VRL-11936) - Suprant Cliché VH14-031-0902
21. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578
22. suba (VRL-12468) - All Psycopats VH11-218-0003
23. Zack (VRL-01221) - Emerette Yemn VH13-120-0001
24. Julle (VRL-12892) - Bloem van Holmes VH14-040-0002
25. Bertta (VRL-13679) - Vyötilän Rasmus
26. Zack (VRL-01221) - Yda Yemn VH13-148-0008
27. Reprobate (VRL-01333) - Dorothy de Raden VH13-044-0264
28. mori-mori (VRL-11325) - Symbolic Addiction
29. mori-mori (VRL-11325) - Adopting Terror
30. Dimma (VRL-08204) - Galant ox VH05-003-4223

Luokka 6 - vaativa A

1. Dimma (VRL-08204) - CS My Dearest VH12-176-0003
2. suba (VRL-12468) - Shangri La RCS VH11-021-0551
3. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589
4. Julle (VRL-12892) - January VH13-021-0273
5. Zack (VRL-01221) - Alegre's Randy VH13-013-0090
6. Reprobate (VRL-01333) - Dorothy de Raden VH13-044-0264
7. Reprobate (VRL-01333) - VikiViki PUH VH06-018-8680
8. Zack (VRL-01221) - Emerette Yemn VH13-120-0001
9. Bertta (VRL-13679) - Jokikylän Musti
10. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
11. suba (VRL-12468) - All Psycopats VH11-218-0003
12. mori-mori (VRL-11325) - Against Temptation
13. Julle (VRL-12892) - Bloem van Holmes VH14-040-0002
14. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Linnunlaulu VH14-018-1628
15. mori-mori (VRL-11325) - Dragonfly Whisper
16. Zack (VRL-01221) - Tbalucé Yemn VH13-148-0006
17. Bertta (VRL-13679) - Vyötilän Rasmus
18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Infamous VH14-176-0001
19. Reprobate (VRL-01333) - Reckless Getaway VH12-044-0142
20. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577
21. Zack (VRL-01221) - Yda Yemn VH13-148-0008
22. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Aikainen Tyttö VH12-018-0933
23. mori-mori (VRL-11325) - Adopting Terror
24. Noreen (VRL-05766) - Koivupihan Rääpäle VH13-018-0227
25. Mila (VRL-11936) - Suprant Cliché VH14-031-0902
26. mori-mori (VRL-11325) - Symbolic Addiction
27. yaren (VRL-04468) - RWR Nile Trinity ox VH12-003-0731
28. Reprobate (VRL-01333) - Silverbrand Limone VH12-044-0136
29. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578

 

Luokat

1. helppo B 40/40
2. helppo A 40/40
3. vaativa B 40/40
4. vaativa B 40/40
5. vaativa A 30/40
6. vaativa A 29/40


» © Ulkoasusta suuri kiitos Sheena, kuvien © toblachersee & Alexia Khruscheva - kopiointi ilman lupia on kielletty
» Yemene on virtuaalitalli -- Yemene is a sim-game stable